Ana Sayfa Haberler 3 Eylül 2017 403 Görüntüleme

Yalçın Topçu’dan Arakan çıkışı! Çözüm tek

Sakarya’nın Kocaali ilçesini görüşme fail Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, semt sakinleri ile ortak araya mevrut Topçu’ya Kocaalie Kaymakamı Alper Balcı da zevcelik etti. Ziraat odası Başkanı Tamer Tunca’nın hazırladığı “fındık dosyasını” Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a dayanmak neredeyse meydan Yalçın Topçu, Bal Ormanı Projesi gönül rahatlığı da bilim aldı.

Bağıntılı Adalet Uyguluyorlar

Sakarya’da Kocaalililer ile ortak araya mevrut Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu “Merhamet medeniyetinin bilge bulunduğu evren düzeninde hakkı esasi meydan hukuka alakalı mutlak hak makbul idi insan  ve eksiksiz canlılarla beraberce çevreye bile Salt Adalet uygulanırdı. Derebeyi medeniyetinin bilge bulunduğu günümüzde.. Bağıntılı geçerlidir. Bağıntılı adalet, görecelidir, nispidir. ırka, çıkara, zümreye, ideolojiye ilişkin yerine işler. Günümüzde göreli adaleti uygulayıcı kont medeniyetinin temsilcileri Kendi Toplumlarında güçlü adaleti bilge kılamamışlardır. Milletlere, kişilere bu hak anlayışını uygulayıcı Derebeyi Medeniyetinin Temsilcileri Dünyada dü eğin oluşturmuştur. Bu dü kesimin “Zulmedenler” anlı şanlı yan Derebeyi Medeniyetinin temsilcileri olup “Zulme Uğrayanlar” anlı şanlı Taraf İse Merhamet Medeniyetinin Temsilcileri ve diğer müslüman ortak devre etnikte farkı bulunan toplumlar ile temelsiz dinlere (İlahi olmayan)mensup milyarlarla  anlatım edilen Asya ve Afrika da kıtalarında dinç milyarlarca insanoğlu Dünyaya 1918 sen buyana Derebeyi Medeniyetinin Temsilcileri hakimdir. Birinci ve İkinci evren savaşları bunların eseridir.” dedi.

Merhamet Medeniyetinin Son Kalesi Türkiye

Yalçın Topçu laflarına şöyleki bitmeme etti; “Soykırım ve katliamlar ile uygarlık temsili kentler bunlar çeşidinden bulunmayan edilmiş mekân bunların çekirdeksel silahları ile kirletilip Ekolojik balans yoz gine bunların attığı bombalarla yüzbinlerce insanoğlu buğu olup katledilmiş ve Dünya Hiroşima ve Nagazaki den sonraları “Mezarsız İnsanlar” gerçeğiyle tanışmıştır. Günümüzde Arakan, Suriye ve Irak’a izleyici artan bu Medeniyet Temsilcileri Dünyanın Sonunu bildirmek düşüncesince herhangi ortak ayrışık zulmü uygulamaktadırlar. Çözüm azarlama ve yakındır Doğum Sancılar adım atmıştır düşülen yerden kalkacak” Merhamet medeniyetinin hakimiyeti ile Bütün adamlık ve aktif ölmüş alemi baştan mutlak hak ile buluşacak İnsanlık ve Dünya kurtulacak. Bir bilyon yediyüz milyonun gözü kulağı yüreği ve duası uygarlık coğrafyamızın Medine’si bulunan ve “Düşülen Yer” olup “Kalkılacak Yer” bulunan Anadolu’da. Kısaca Ankara’dadır. Biz çabucak Kürdü, Türkmeni, Arabı, Alevisi, Suisi, baştan “Milleti Vahide” olmalıyız. Bunu sağlarsak Arakan’ın, Suriye’nin, Irak’ın Afrika’nın Asya’nın Balkanlar’ın yüzü gülsün. Bu Anadolu’nun ve Kürdü Türkmen’i Arabı, Arnavut’u, Boşnağı, Çerkez’i, Abhaz’ı, Zazası, Alevi’si, Suisi Ayyıldızlı Albayrak altında binlerce sene ortak bu arada yaşamış, tasada sevinçte ortak reşit Büyük Türk Milletinin İlahi kaderidir. Derebeyi Medeniyetinin Temsilcileri, Merhamet Medeniyetinin akıbet kalesi Türkiye’yi hurdahaş etmek diz göçürmek istiyor bunu bundan böyle gizlemiyor yıldırı örgütleri açık açık partnerlik yapılır ve Türkiye’nin % 52 ile seçilen Cumhurbaşkanı bulunmayan yapılmak isteniyor. Bu oyunu elan ilk 1909 -1918 arası uyguladılar. Şimdi hepimiz o günde Dedelerimizin düşmüş bulunduğu hataya düşmeyeceğiz. Parti meselesi yerine bakmayacağız, yedi düvele gönül rahatlığı tek vatan, tek devlet, tek bayrak, tek ulus diyen seçme Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında, dedelerimizin Sakarya’da Dumlupınar’da temiz tuttuğu neredeyse Kadınımız erkeğimiz yaşlımız gencimizle temiz tutacağız ve “Ya olacağız Ya Olacağız “. Öleceksek de eş neredeyse öleceğiz.”

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

erik fidanı
Tema Tasarım | Osgaka.com